Dantų protezavimas


Registruotis vizitui

Dantų protezavimas, dažnai, vis dar apipintas mitais. Dauguma jų – apie ne natūraliai atrodančius ir „dirbtinius“ dantis. Tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia mūsų pacientams pasiūlyti tokius protezus, kurių, nuo natūralių dantų, neatskirs net labai priekabi akis. Šiuolaikiniai dantų protezai – ne tik patvarūs, bet ir estetiškai idealūs. Tai leidžia kruopščiai restauruoti net priekinius dantis ir vėl džiaugtis plačia šypsena be jokių apribojimų.

Mūsų klinikoje dantų protezavimas atliekamas atstatant pavienius dantis vainikėliais, atkuriant dalį dantų tiltu ar atliekant pilną dantų protezavimą dantų plokštelėmis. Dantų protezai (vainikėliai bei tiltai) gaminami iš plastiko, metalo keramikos ar cirkonio keramikos. Ten, kur estetika nėra tokia svarbi ir reikia itin didelio patvarumo, ilgaamžiškumo bei atsparumo dideliems krūviams būdavo patartina naudoti metalo keramikos vainikėlius, tačiau pastaruoju metu metalas pamažu pakeičiamas kitomis patvariomis, saugiomis bei estetiškesnėmis medžiagomis. Na, o cirkonio keramika pasižymi tuo, jog yra labai panaši į mūsų natūralius dantis bei neturi metalinio krašto, kuris dažnai kyšo iš dantenų. Būtent dėl to cirkonio vainikėliai rekomenduojami atstatant priekinius dantis.

Dantų protezavimas – tai būdas vėl džiaugtis savo šypsena atstatant nuo vieno iki keleto dantų ar net visos dantų eilės. Mūsų klinikoje taip pat atliekamas dantų protezavimas per ligonių kasas Panevėžyje, tad gražia šypsena gali džiaugtis kiekvienas.

© jovidenta.lt visos teisės saugomos 2019. Sukurta www.marketingovaldymas.lt | Privatumo politika | Slapukų politika