Dantų nuotraukos


Registruotis vizitui

Dantų nuotraukos – itin tikslus, patikimas ir svarbus diagnostikos būdas odontologijoje. Mūsų klinikoje atliekama 3D žandikaulio tomografija, panoraminės dantų nuotraukos, taip pat dantų nuotraukos pavieniams dantims. Tai leidžia tiksliau sudaryti reikiamą gydymo planą, prognozuoti gijimo eigą bei padėti esant įvairaus laipsnio uždegiminiams procesams, sąkandžio problemoms ir kitoms komplikuotoms būklėms. Mūsų klientų patogumui mūsų klinikoje – itin tikslus kompiuterinis tomografas Panevėžyje.

3D žandikaulio tomografija naudinga ir itin vertinama siekiant preciziško odontologinio gydymo. Tai – vienas pažangiausių diagnostinių būdų, leidžiančių įvertinti dantis, jų šaknų būklę, periodontinius audinius, žandikaulį, sudėtingų retinuotų protinių dantų erdvinę poziciją ir kitus svarbius parametrus. Ją atlikti rekomenduojame prieš visas sudėtingesnes odontologines procedūras: dantų šalinimą, implantaciją, protezų gamybos metu, taikant endodontinį gydymą.

Panoraminės dantų nuotraukos – tai Jūsų dantų peizažas, kuris leidžia įvertinti visų Jūsų dantų bei žandikaulio būklę dvimačiame atvaizde. Tai itin vertinga tiriant sąkandžio problemas, vertinant protinių dantų būklę bei poziciją, numatant pirminius protezavimo etapus.

Kompiuterinis tomografas Panevėžyje, klinikoje „Jovidenta“ – naujausios technologijos Jūsų dantų sveikatai. Kitaip nei įprastos dantų nuotraukos, kurios rodo tik dvimatį vaizdą ir kartais „paslepia“ savo šešėliuose diagnostiškai svarbius audinius, 3D žandikaulio tomografija suteikia galimybę apžiūrėti bet kurį dantį ar žandikaulio vietą iš visų pusių. Ši moderni diagnostikos priemonė leidžia ne tik išsaugoti kuo daugiau dantų jų nešalinant, tačiau ir atlikti precizišką dantų gydymą bei atstatymą.

Odontologijos klinika „Jovidenta“ – naujausi diagnostikos metodai profesionaliai Jūsų dantų sveikatai.

© jovidenta.lt visos teisės saugomos 2019. Sukurta www.marketingovaldymas.lt | Privatumo politika | Slapukų politika