Dantų gydymas


Registruotis vizitui

Turbūt sutiksite, jog, pirmiausia, gražūs dantys yra sveiki dantys. Tačiau kartais taip nutinka, jog, net kruopščiai besirūpinant jų švara, viena kita „skylutė“ neduoda ramybės, o kartais – ir ramiai pamiegoti. Tokiomis akimirkomis Jums į pagalbą visada skuba mūsų klinikos specialistai ir jų atliekamas terapinis dantų gydymas bei dantų plombavimas.

Puiku, jei dantų pažeidimai surandami gana anksti – tokiu atveju Jums pakaks tik pašalinti pažeistas danties vietas ir jas užpildyti plomba. Dantų plombavimas Panevėžyje, odontologijos klinikoje „Jovidentus“ atliekamas naujos kartos medžiagomis, kurios pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, taip pat jos ilgiau išlaiko esamą spalvą.

Visgi, jei pažeidimas jau spėjo įsisenėti ir pasiekti gilesnius danties sluoksnius – gali tekti taikyti sudėtingesnius gydymo metodus. Terapinis dantų gydymas visada pritaikomas konkrečiai problemai spręsti, o visi gydymo plano aspektai aptariami su klientu, įvertinant, kurie pasirinkimai lems geriausią rezultatą – bus išsaugota kuo daugiau sveiko danties, jis bus sustiprintas ir atstatytas plomba ar protezu.

Jei dantų gydymas, jo galimas sukelti diskomfortas ar kitos baimės neramina – būtinai aptarkime jas kartu!

Terapinis dantų gydymas ir dantų plombavimas Panevėžyje, klinikoje „Jovidenta“ – daugiau žinių ir dalyvavimo gydymo procese – mažiau baimių!

© jovidenta.lt visos teisės saugomos 2019. Sukurta www.marketingovaldymas.lt | Privatumo politika | Slapukų politika