10% NUOLAIDA atidarymo proga

Žmogus, nepatenkintas savo šypsena, dantų estetiniu vaizdu dažnai ima nesišypsoti, gali pradėti nepasitikėti savimi, dėl šių priežasčių prastėja socialinis gyvenimas. Kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.

Labai nedaug žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jų balinimas yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, siekiant pagražinti savo šypseną.

Savo klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: dantų balinimą klinikoje ir dantų balinimą namuose specialiomis kapomis. 

jovidenta

Dantų balinimas klinikoje – procedūra, kurios metu, naudojant dantenų apsaugą, ant dantų paviršių aplikuojama vandenilio peroksido turinti speciali medžiaga, ji aktyvuojama, vėliau nuplaunama. Aplikuojamos nujautrinančios medžiagos.  Procedūra trunka apie 2val. Po procedūros būtina laikytis burnos higienisto reikalavimų – apie 2sav. nevartoti dažančių produktų, dantis valyti specialia po balinimo skirta dantų pasta.

Dantų balinimas namuose. Pacientas atvyksta į kliniką, gydytojas odontologas nuima dantų antspaudus, kurie siunčiami į dantų technikų laboratoriją. Pagal atspaudus yra pagaminamos individualios balinimo kapos. Pacientas atvyksta į kliniką kapų atsiėmimui. Kartu duodame dantų balinimo rinkinį (balinimo medžiaga keliems balinimo kursams, nujautrinimo gelis) su aiškia naudojimosi instrukcija. Kapos yra daugkartinio naudojimo, turėsite jas ilgam. 

Nepriklausomai nuo balinimo rūšies, prieš dantų balinimą rekomenduojama:

  • Pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu, nes ne visus dantis galima išbalinti. Reiktų žinoti, kad bąla tik gyvas dantis, o plombinės medžiagos nekeičia savo esamos spalvos.
  • Pasidaryti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus nuvalytas tiek kietasis, tiek minkštasis dantų apnašas.
  • Sugydyti ėduonies pažeistus dantis, kitaip po balinimo jie gali tapti labai jautrūs.

SVARBU:

  1. Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo genetinių savybių, amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. 
  2. Po procedūros gali atsirasti nežymus dantų jautrumas, kuris po kurio laiko laikantis rekomendacijų išnyks.
  3. Balinimo procesas namuose specialiomis kapomis trunka kur kas ilgiau negu balinimas klinikoje. Šias kapas uždėtas ant dantų reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto. 

Registruokitės dabar