Su skausmu priimame tą pačią dieną

10% NUOLAIDA atidarymo proga

Estetinis plombavimas – tai dantų estetinių ir funkcinių savybių atkūrimo procedūra, naudojant plombavimo medžiagas. Siekiant gražesnės šypsenos, dažnai šios procedūros metu atliekamas estetinis plombavimas visų priekinių dantų paviršiuje. Vos per vieną vizitą, atkuriama arba patobulinama danties spalva, forma ar net padėtis. Atliekant estetinį plombavimą šlifuojamas emalio paviršius sukimba su plombinėmis medžiagomis, taip padengiami pažeidimai, defektai.

estetinis plombavimas

KADA REKOMENDUOJAMA ATLIKTI ESTETINĮ PLOMBAVIMĄ

Estetinis plombavimas rekomenduojamas norint patobulinti dantų spalvą ir formą, panaikinti dėmeles, tarpus tarp dantų ar net vizualiai šiek tiek pakeisti dantų tiesumą. Estetinis plombavimas įmanomas tik tada, kai pakanka natūralių danties audinių (emalio).

ESTETINIO PLOMBAVIMO PRIVALUMAI

Estetinis dantų plombavimas turi nemažai privalumų ir kartu tai yra viena iš paprasčiausių odontologijos procedūrų. Vienas pagrindinių privalumų – dantų plombavimas atkuria dantų estetines savybes, suteikiant jiems norimą spalvą ir formą. Plombavimas dažniausiai atliekamas vieno vizito metu, po poros savaičių gali būti reikalinga korekcija, papildomas poliravimas. Estetinis plombavimas yra pigesnis dantų, šypsenos atkūrimo pasirinkimas nei protezavimas dantų laminatėmis.

KO REIKĖTŲ VENGTI PO ESTETINIO PLOMBAVIMO

Rekomenduojama po estetiškai plombuotų dantų vengti įvairių dažančias savybes turinčių maisto produktų ir gėrimų, pvz.: juoda kava, juoda arbata, raudonas vynas, burokėliai, granatai ir t.t. Taip pat nerekomenduojama naudoti didelio abrazyvumo balinančių dantų pastų, kurios gali pažeisti estetiškai plombuotų dantų paviršius (dantys praranda blizgesį ir reikia pakartotinio poliravimo). Reguliarūs vizitai pas burnos higienistą, plombų poliravimas bei teisinga dantų priežiūra padės ilgiau išlaikyti ir džiaugtis estetinio plombavimo rezultatais.