Su skausmu priimame tą pačią dieną

10% NUOLAIDA atidarymo proga

Bendravimas su mažaisiais pacientais yra ne ką mažiau svarbus nei pats dantų gydymas. Todėl rekomenduojame pirmąjį vizitą pas odontologą paskirti tik pokalbiui ir dantukų apžiūrai. Santykis ir emocijos, kokius vaikui paliks bendravimas su gydytoju odontologu, išliks visam gyvenimui, tad atsakingai rinkitės kliniką ir specialistą.

 

Mielieji tėveliai, esame su Jumis viena komanda ir galime padėti išmokyti Jūsų vaikus rūpintis dantimis, kad dantukų priežiūra taptų maloniu ritualu kas rytą ir kas vakarą.  Todėl pirmiausia primygtinai rekomenduojame užtikrinti sveiką mitybą, tinkamą dantų higieną namuose ir profilaktiką reguliariai lankantis pas vaikų odontologą.  Atminkite, kad jau nuo šešerių metų vaikams pradeda dygti nuolatiniai dantys, kurie turėtų tarnauti visą gyvenimą.

vaoku odontologija

Dažniausios paslaugos vaikams yra:

  • Profesionali vaikų burnos higiena kartą per metus;
  • Dantų dengimas silantais;
  • Dantų plombavimas ir protezavimas specialiais vainikėliais (jei ėduonis pažeidęs didelę danties dalį);
  • Dantų rovimas.

Vienas iš vaikų dantų priežiūros mitų yra nuostata, kad sugedusių pieninių dantų taisyti nereikia, nes jie neva vis tiek iškris. Anaiptol. Vaikų pieniniai dantys turi būti sveiki, kad būtų užtikrintas kokybiškas maisto kramtymas, kad nebūtų infekcijos židinių, kurie gali pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas. Be to, kas gi kitas, jei ne tėvai suformuos įprotį visam gyvenimui rūpintis dantų,  ir bendra sveikata.

Registruokitės dabar