Teko pašalinti dantis ir liko ertmė, kurią būtina užpildyti, kad jaustumėtės komfortiškai? Dantų implantacija – tai pažangi metodika, leidžianti pilnai atkurti prarastą dantį ar dantis. Todėl galite pakankamai greitai vėl pasijausti pilnavertiškai ir sveikai.

 

KUO NAUDINGA DANTŲ IMPLANTACIJA?

Danties implantas rekomenduojamas, jei:

  • Žandikaulyje trūksta vieno ar kelių dantų.
  • Netekote visų žandikaulio dantų ir nenorite nešioti išimamo protezo. 
Dantų implantacija

Danties implantas padeda atkurti prarastus dantis, nepažeidžiant greta esančių dantų. Jais galima atstatyti vieną, kelis ar netgi visus žandikaulio dantis. Dantų implantas yra specialus titaninis sraigtas, kuris pakeičia šaknį netekus danties. Vėliau ant sraigto, nuėmus atspaudą, laboratorijoje pagaminamas specialus danties vainikėlis. Galutiniame rezultate niekas negalės atskirti, kurie dantys yra natūralūs, o kurie implantuoti. Galėsite vėl drąsiai džiaugtis sveika ir estetiška dantų būkle.

DANTŲ IMPLANTACIJOS PROCEDŪRA

Pirmiausia, norint pradėti dantų implantacijos procedūrą, reikalingas kompiuterinės tomografijos (3D) tyrimas, gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu bus nustatyta, kokia yra žandikaulio ir bendra dantų būklė, aptariama implantacijos ir, jei reikia, kitų procedūrų eiga, laikas, kaina.  

Registruokitės dabar

Dantų implantai – pažangus, saugus ir ilgalaikis dantų atkūrimo būdas. Jis taikomas žmonėms, kurie prarado dantis dėl karieso komplikacijų ar traumų, siekia atstatyti dantų funkciją ir gerą estetinę išvaizdą.